EN  /  FA

|

Look More Attractive

سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو یا همان بهینه سازی سایت موجب افزایش ترافیک و ایجاد رتبه بندی سایت و کسب رتبه بالا در صفحه اول نتایج جستجو گوگل می شود. سئو تاثیر بسزایی در کسب و کار داشته و موجب برندسازی نام تجاری، افزایش تعداد مشتریان و افزایش درامد حاصل از فروش آنلاین می شود.

سئو به بیان کلی به معنی معرفی سایت خود به موتورهای جستجویی نظیر گوگل می باشد. اکثر مخاطبان هنگام جستجوی عبارت و یا محتوای مورد نظر در موتورهای جست و جو عموما به سایت های برتر در ردیف های اول مراجعه می کنند و کمتر کسی به صفحه دوم جستجو و یا ردیف های پایین تر مراجعه می کند. بهینه سازی سایت این امکان را به شما می دهد تا سایتتان در ردیف های برتر جستجو قرار بگیرد و این امر موجب افزایش میزان بازدید از سایت و به طبع آن افزایش درآمد و سود حاصل از کسب و کارتان خواهد شد.

دلایل اهمیت سئوی سایت

روزانه هزاران جستجو با محتواهای مختلف در گوگل انجام می شود اینکه کسب و کارتان در تجارت الکترونیک و در بین این همه سایت های مختلف به چشم آمده و مخاطب جذب کند امر بسیار مهمی است، این امر علاوه بر برند سازی و تجارت شما در پیشی گرفتن از رقبا نیز تاثیر بسزایی می گذارد. سئو یک نوع استراتژی بسیار قدرتمند در حوزه بازاریابی می باشد زیرا این حرفه می تواند به ارسال رایگان ترافیک برای سایتتان بسیار موثر باشد. از مهمترین دلایل و اهمیت بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در کسب و کار می توان به برندسازی، افزایش میزان فروش و بازده بالای سرمایه گذاری در بلندمدت، افزایش اعتماد و تعداد بازدید از سایت، کاهش هزینه جذب مشتری، قابلیت دسترسی کاربران از همه نقاط، کسب سهم بیشتری از کلیک ها، دید محلی برای مشاغل فیزیکی، به روزرسانی و افزودن آسان اطلاعات به سایت، پایداری، توجه مشتریان، ترافیک هدفمند و نیز ایجاد تجربه بهتر مشتریان اشاره کرد.

برای کسب و کارهای کوچک و حتی تازه تاسیس شده، داشتن یک وب سایت امری ضروری است زیرا تقریبا همه مشتریان قبل از خرید و یا برای اطلاع از نحوه کسب و کارتان ابتدا به وب سایت شما مراجعه می کنند. به همین دلیل، اینکه سایت شما هنگام جستجو در رتبه اول باشد، بسیار مهم است. در طراحی سایت علاوه بر بهینه سازی موتور های جست و جو،  طراحی بسیار عالی ظاهر سایت، کیفیت محتوای به کار رفته، سرعت آپلود المان های سایت، کلمات کلیدی، انسجام مطالب، همچنین ارائه خدمات مناسب برای تعامل با کاربر نیز بسیار مهم است. 

برای بهبود رتبه بندی سئو سایت خود می توانید از تیم های حرفه ای و متخصص کمک بگیرید. این تیم حرفه ای با به کارگیری روش های مختلف بهینه سازی داخلی و خارجی، می توانند تاثیر بسزایی در رتبه بندی شما در دنیای اینترنت داشته باشند.

جهت مشاوره در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت با ما در ارتباط باشید

بهینه سازی سایت برای جستجوگر ها

افزایش ترافیک سایت موجب رشد نرخ بازدید و دیده شدن برند شما شده و موجب می شود تا سایت شما در رتبه بندی موتورهای جست و جو در ردیف های اول قرار گرفته و این امر موجب کاهش میزان هزینه تبلیغات نیز می شود. اینکه نام تجاری شما دارای اعتبار بوده و نرخ بازدید از سایتتان افزایش یابد، بسیار مهم است و سئو می تواند کمک شایانی در این امر به شما کند. به کارگیری بهینه سازی سایت مانند سایر استراتژی های بازاریابی، موجب بهبود قابلیت استفاده از سایت و نرخ تعامل با کاربر می شود. بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو یک نوع استراتژی بلند مدت بوده و همچنین موجب افزایش میزان فروش کسب و کارتان در دنیای دیجیتال مارکتینگ می شود.

سئو وب سایت یک فرایند بسیار پیچیده، زمان بر و تخصصی می‌باشد که دائم الگوریتم ها و معیارهای آن توسط گوگل در حال تغییر است بنابراین این کار باید توسط متخصصین سئو انجام شود. سئو وب سایت باعث می‌شود که مشتریان به راحتی شما را پیدا کنند و از شما به عنوان یک برند معتبر یاد کنند. اغلب برند‌های معتبر بجای صرف هزینه‌های میلیونی برای تبلیغات ، رو به بهینه سازی وب سایت خود آورده اند.  یکی از امور تخصصی که آژانس تبلیغاتی توماشو ارائه می‌دهد سئو و بهینه سازی وب سایت می‌باشد. با انجام بهینه سازی وب سایت، شما می‌توانید سیل عظیمی‌ از بازدیدکنندگان مرتبط با کسب و کار خود را پیدا کنید. تیم تخصصی ما با سال‌ها تجربه در زمینه ی بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی به وب سایت‌های مختلف کمک می‌کند تا با کلمات کلیدی مربوط به خود در صفحه ی اول جستجو قرار بگیرند.

پلن های سئوی توماشو

پلن بهینه سازی سایت

پلن برنزی

پلن نقره ای

پلن طلایی

تعداد کلمات کلیدی
رپورتاژ آگهی
اصلاح ساختار کنونیکال
لینک بیلدینگ
انتشار محتوا در شبکه اجتماعی
تولید محتوای اختصاصی
راه اندازی سرویس های گوگل
بهبود سئوی داخلی
خرید بک لینک
انجام موارد فنی و کدنویسی
افزایش نرخ تبدیل مشتری
سوالاتی که ممکن است برای شما هم پیش بیاید !

چرا سئوی سایت به ما کمک میکند؟

به طور کلی سئو در دیده شدن برند شما موثر خواهد بود و با توجه به استراتژی کسب و کار شما میتواند باعث افزایش میزان فروش، افزایش درآمد و تعداد مشتریان شما بشود.

چه تعداد کلمه کلیدی میتوان انتخاب کرد؟

تعداد کلمات کلیدی بر اساس نیاز وب سایت شما میتواند متفاوت باشد و با توجه به سیاست کسب و کار شما میتوان تعداد نامحدودی از کلمات را انتخاب کرد

هزینه سئو چقدر است؟

هزینه سئو با توجه به پلن انتخابی شما، کلمات کلیدی و ... متغیر می باشد. ما در کنار شما هستیم تا بتوانیم با کمترین هزینه بهترین نتیجه را بگیریم

برای سئو چقدر زمان لازم هست؟

سئو یک فرایند بلند مدت بوده و معمولا نتایج حاصل از یک فرایند سئو و بهینه سازی اصولی در بازه 6 ماهه مشهود خواهد بود. به طور کلی زمان نتیجه گیری در پروژه های سئو به عواملی مانند سختی کلمات کلیدی، رقبا، قدرت وب سایت و ... بستگی دارد.

سئو باعث افزایش فروش می شود؟

مهم ترین وظیفه وب سایت شما نمایش بهتر و بیشتر محصولات و خدمات شماست. سئو به شما کمک میکند بیشتر و بهتر دیده شوید در نتیجه تعداد تماس های ورودی، فروش و مشتریان شما را افزایش میدهد

منظور از تولید محتوای اختصاصی چیست؟

با توجه به آنالیز کسب و کار شما و تقسیم بندی جامعه هدف و مشتریان شما محتواهایی تولید میشود که علاوه بر جذابیت بالا نرخ ورودی بیشتری برای سایت شما به همراه داشته باشد.

چه ضمانتی برای نتیجه گرفتن هست؟

ما در تمامی مسیر پروژه در کنار شما خواهیم بود تا بهترین نتیجه را بگیریم و به شما تعهد کتبی خواهیم داد برای بهبود وضعیت سایت شما و در صورت عدم تحقق تعهدات به شما خسارت پرداخت شد.

نحوه تعامل به چه صورت هست؟

کلیه هماهنگی ها در گروه های واتساپی متشکل از نمایندگان کارفرما و آژانس تبلیغاتی توماشو انجام خواهد گرفت.

جهت ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.