مزایای سئو در جذب مشتری

سئو چیست

سئو یا همان بهینه سازی سایت موجب افزایش ترافیک و ایجاد رتبه بندی سایت و کسب رتبه اول در صفحه اول نتایج جستجو می شود. سئو تاثیر بسزایی در کسب و کار داشته و موجب برندسازی نام تجاری کسب و کار و افزایش میزان درامد حاصل از فروش آنلاین می شود. هنگام سرچ یک عبارت در موتور های جست و جو عوامل متعددی می تواند بر روی اینکه سایت شما جز سایت های برتر باشد، تاثیر گذاشته و از مهمترین آنها می توان به بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو اشاره کرد.

سئو:

سئو به بیان کلی به معنی معرفی سایت خود به موتورهای جستجویی نظیر گوگل و یا فایروال و اپرا می باشد. اکثر مخاطبان هنگام جستجوی عبارت و یا محتوای مورد نظر در موتورهای جست و جو عموما به سایت های برتر در ردیف های اول مراجعه می کنند و کمتر کسی به صفحه دوم جستجو و یا ردیف های پایین تر مراجعه می کند. بهینه سازی سایت این امکان را به شما می دهد تا سایتتان در ردیف های برتر جستجو قرار گرفت و این امر موجب افزایش میزان بازدید از سایت و به طبع افزایش درآمد و سود حاصل از کسب و کارتان خواهد شد.

دلایل اهمیت سئو سایت در کسب و کار

روزانه هزاران جستجو با محتواهای مختلف در گوگل انجام می شود اینکه کسب و کارتان در تجارت الکترونیک و نیز در بین این همه سایت های مختلف به چشم آمده و مخاطب جذب کند امر بسیار مهمی است، این امر علاوه بر برند سازی و تجارت شما در پیشی گرفتن از رقبا نیز تاثیر بسزایی می گذارد. سئو یک نوع استراتژی بسیار قدرتمند در حوزه بازاریابی می باشد زیرا این حرفه می تواند به ارسال رایگان ترافیک برای سایتتان بسیار موثر باشد. از مهمترین دلایل و اهمیت بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در کسب و کار می توان به برند سازی و افزایش میزان فروش و بازده بالای سرمایه گذاری در دراز مدت و نیز افزایش اعتماد و نیز تعداد بازدید از سایت، کاهش هزینه جذب مشتری، قابلیت دسترسی کاربران از همه نقاط، کسب سهم بیشتری از کلیک ها، دید محلی برای مشاغل فیزیکی، به روزرسانی و افزودن آسان اطلاعات به سایت، پایداری، توجه مشتریان، ترافیک هدفمند و نیز ایجاد تجربه بهتر مشتریان اشاره کرد.

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت

 

اهمیت طراحی و بهینه سازی سایت

برای کسب و کارهای کوچک و حتی تازه تاسیس شده، داشتن یک وب سایت امری ضروری است زیرا تقریبا همه مشتریان قبل از خرید و یا برای اطلاع از نحوه کسب و کارتان ابتدا به وب سایت شما مراجعه می کنند. به همین دلیل، اینکه سایت شما هنگام جستجو در رتبه اول باشد ،بسیار مهم است. در طراحی سایت علاوه بر بهینه سازی موتور های جست و جو،  طراحی بسیار عالی ظاهر سایت، کیفیت محتوای به کار رفته، سرعت آپلود المان های سایت، کلمات کلیدی به کار رفته، انسجام مطالب، همچنین ارائه خدمات مناسب برای تعامل با کاربر نیز بسیار مهم است. برای بهبود رتبه بندی سئو سایت خود می توانید از تیم های حرفه ای و متخصص کمک بگیرید. این تیم حرفه ای با به کارگیری روش های مختلف استراتژِی و انواع مختلف سئوی داخلی و خارجی، می توانند تاثیر بسزایی در رتبه بندی شما در دنیای آنلاین شاپ و دیجیتال مارکتینگ داشته باشند.

بهینه سازی سایت برای جستجوگر ها:

افزایش ترافیک سایت موجب رشد نرخ بازدید و دیده شدن برند شما شده و موجب می شود تا سایت شما در رتبه بندی موتورهای جست و جو در ردیف های اول قرار گرفته و این امر موجب کاهش میزان هزینه تبلیغات نیز می شود. اینکه نام تجاری شما دارای اعتبار بوده و نرخ بازدید از سایتتان افزایش یابد، بسیار مهم است و سئو می تواند کمک شایانی در این امر ببه شما کند. به کارگیری بهینه سازی سایت مانند سایر استراتژی های بازاریابی، هزینه ای برای شما نخواهد داشت و موجب بهبود قابلیت استفاده از سایت و نرخ تعامل با کاربر می شود. بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو یک نوع استراتژی بلند مدت بوده و همچنین موجب افزایش میزان فروش کسب و کارتان در دنیای دیجیتال مارکتینگ می شود.

آژانس بازاریابی و تبلیغات توماشو در سال 1392 با عنوان گروه تبلیغاتی دیده شو تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز کرد و به تدریج با تکمیل مجموعه خدمات خود به یک شرکت تمام سرویس در زمینه تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است .

توماشو در رسانه های اجتماعی

تلفن تماس :  02191014000

آدرس ایمیل : info@tomashow.com 

آدرس شرکت : تهران، خیابان شریعتی، خیابان پیرجمالی، پلاک 11