آژانس بازاریابی و تبلیغات توماشو در سال 1392 با عنوان گروه تبلیغاتی دیده شو تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز کرد و به تدریج با تکمیل مجموعه خدمات خود به یک شرکت تمام سرویس در زمینه تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است و در حال حاضر به شکل تخصصی در حوزه طراحی گرافیکی، طراحی سایت و سئو، دیجیتال برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و خدمات تبلیغات دیجیتال فعالیت می‌کند.
آژانس بازاریابی و تبلیغاتی توماشو در طول 8 سال گذشته همواره در تلاش بوده است تا آخرین متدهای تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین و آفلاین را در بازار ایران پیاده سازی کند. ما با ارائه راهکارهای سودمند و بهینه به دنبال راهی برای حفظ منافع مشتریان خود هستیم. خلاقیت، نوآوری و ابداع از جمله ویژگی های بارز تیم ما بوده و همواره بهترین راه رسیدن به اهداف را با کمترین هزینه های سازمانی به شما نمایش خواهیم داد.

با تیم توماشو آشنا شوید

Gordon Norman

Gordon Norman

Designer @ DroitLab

Gordon Norman

Designer @ DroitLab
Tom Modie

Tom Modie

CTO @ DroitLab

آژانس بازاریابی و تبلیغات توماشو در سال 1392 با عنوان گروه تبلیغاتی دیده شو تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز کرد و به تدریج با تکمیل مجموعه خدمات خود به یک شرکت تمام سرویس در زمینه تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است .

لینک های مفید

توماشو در رسانه های اجتماعی

تلفن تماس :  02191014000

آدرس ایمیل : info@tomashow.com 

آدرس شرکت : تهران، خیابان شریعتی، خیابان پیرجمالی، پلاک 11