EN  /  FA

|

Look More Attractive

تاریخچه توماشو

آژانس بازاریابی و تبلیغات توماشو در سال 1392 با عنوان گروه تبلیغاتی دیده شو تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز کرد و به تدریج با تکمیل مجموعه خدمات خود به یک شرکت تمام سرویس در زمینه تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است و در حال حاضر به شکل تخصصی در حوزه طراحی گرافیکی، طراحی سایت و سئو، دیجیتال برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و خدمات تبلیغات دیجیتال فعالیت می‌کند.
آژانس بازاریابی و تبلیغاتی توماشو در طول 9 سال گذشته همواره در تلاش بوده است تا آخرین متدهای تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین و آفلاین را در بازار ایران پیاده سازی کند. ما با ارائه راهکارهای سودمند و بهینه به دنبال راهی برای حفظ منافع مشتریان خود هستیم. خلاقیت، نوآوری و ابداع از جمله ویژگی های بارز تیم ما بوده و همواره بهترین راه رسیدن به اهداف را با کمترین هزینه های سازمانی به شما نمایش خواهیم داد.

بیانیه چشم انداز

یکی از معتبرترین و با ارزش ترین هولدینگ های تبلیغاتی و بازاریابی در  کشور

بیانیه ماموریت

هولدینگ تبلیغاتی توماشو به عنوان یک آژانس بازاریابی و تبلیغاتی با مدیریت و کنترل پیوسته نیروهای انسای متخصص خود همراه در راستای ارائه بهترین و خلاقانه ترین خدمات در عرصه بازاریابی و تبلیغات در کشور پیشگام بوده و با استفاده از مدرن ترین و بهترین فناوری ها و نیروهای انسانی متخصص همواره در تلاش است تا نقش مفید و موثری در بازار مشتریان و ارتقای فرهنگ تبلیغات در کشور ایفا کند.

ارزش ها

  • ارائه سودمندترین و مفیدترین راه کارها به مشتریان
  • خلاقیت، نوآوری و به روز بودن فناوری های مورد استفاده
  • اخلاق حرفه ای و پرسنل متخصص
  • وقت شناسی و تعهد به ارتباط موثر با مشتریان