اهمیت طراحی وب سایت در تبلیغات

طراحی یک سایت حرفه ای و جذاب با افزایش سود دهی و رونق کسب و کارتان کمک بسیار می کند.  طراحی سایت اولین قدم برای ایجاد اعتماد و برند سازی کسب و کارتان بوده و نیز موجب رقابت تنگاتنگ و ایجاد تمایز با رقیبانتان خواهد شد. همچنین ایجاد تعامل و ارائه مطالب و اطلاعات ساده از کسب و کار به راحتی میتواند با طراحی یک سایت حرفه ای امکان پذیر باشد.

چرا طراحی سایت مهم است:

حضور در دنیای تجارت آنلاین و بازاریابی برای افزایش کسب و کار امری بسیار مهم بوده و امروزه طراحی سایت حرفه ای برای این امر بسیار توصیه شده و پرطرفدار نیز می باشد. طراحی سایت حتی برای کسب و کار های کوچک می تواند یک تصویر کلی از کار و  محصولات شما در دید مخاطبان و مشتریانتان ایجاد کرده و در بسیاری از موارد یک ظاهر زیبا برای سایت ونیز محتوای کاربر پسند می تواند مخاطبانتان را ایجاب کند تا وقت بیشتری را در صفحات سایت شما گذرانده و در بیشتر موارد به خرید از شما منتهی می شود. علاوه بر ظاهر و محتوا سایت به کارگیری شیوه هایی برای اینکه سایت شما در دید باشد نیز مهم است به این امر سئو گفته شده و معمولا سایت های بازدید بیشتری دارند که سئو آنها بالا بوده و در رتبه بندی های اول تا سوم موتور جستجوی گوگل قرار دارند.

همچنین طراحی حرفه ای و ی نظیر سایت برای کسب و کار شما می تواند این دیدگاه را در مخاطبانتان ایجاد کند که شما خدمات با کیفیتی در حین خرید و یا پس از فروش ارائه خواهید کرد. همچنین بسیار افراد هنگام شنیدن نام تجاری کسب و کارتان برای اولین بار ابتدا به دنبال سایت شما خواهند بوده به همین علت نیاز ضرور برای ایجاد اعتماد مشتریانتان بسیار مهم می باشد

تصویر1طراحی سایت توماشو 

مزایای طراحی سایت برای کسب و کار:

استفاده از فرصت های مهم در کسب و کار تاثیر بسزای در روند صعودی و پیشرفتتان خواهد داشت. اولین و مهمترین قدم طراحی یک سایت حرفه ای و بی نظیر می باشد که موجب جذب مشتری و افزایش مخاطب و نیز اعتماد سازی در بین مشتریانتان خواهد شد. شما همچنین می توانید با افزایش تعامل در دنیای آنلاین به گسترش و نیز ریشه انداختن کسب و کارتان حتی در مناطق دور دست نیز دست یابید. از مهمترین و اصلی ترین مزایای ایجاد و طراحی سایت می توان به افزایش اعتماد مشتریان، رقابت تنگانگ با رقبا، افزایش درآمد، رتبه بندی بهتر و بالاتر در موتور های جستجو، کاهش نرخ بازگشت، صرفه جویی در پول و تبلیغ، افزودن بسیار راحت قابلیت به سایت و داشتن هویت و نام تجاری در دنیای کسب و کار اشاره کرد.

طراحی سایت گروه توماشو

چگونگی درخواست طراحی یک سایت خوب:

برند و سازی و نیز تعامل بلند مدت با مشتریان و ایجاد محیط جذاب و مخاطب پسند از اهداف طراحی سایت حرفه ای بوده و به افزایش میزان سوددهی کسب و کارتان کمک شایانی خواهد کرد. شما به راحتی می توانید به ارائه یک سایت زیبا و حرفه ای خلاصه ای جامع و کامل از کسب و کارتان را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. برای ایجاد زیر ساخت و طراحی سایت نیاز است شما از یک تیم حرفه ای و مجرب برای این امر کمک خواسته و کار خود را به آنها بسپارید. شما پس از تایید تیم مورد نظرتان نحوه و چگونگی ظاهر سایت را در اخیارانان قرار می دهید. تیم طراحی سایت در موعد مقرر سایت مورد نظرتان را تحویل داده و نیز پشتیبانی آن را به عهده می گیرد.

طراحی سایت توماشو

ویژگی های یک طراحی حرفه ای سایت:

علاوه بر داشتن یک سایت حرفه ای، چگونگی ایجاد و نیز المان های به کار رفته در صفحات وب سایت شما بسیار مهم می باشد. زیرا سایت شما می بایست از نظر سرعت اپلود، کیفیت، تناسب و میزان کیفیت محتوا بسیار عالی بوده و مخاطب را ترغیب کند تا از سایت بازدید بیشتر کرده و یا از کسب و کارتان خرید کند. از ویژگی های یک سایت حرفه ای می توان به تایپوگرافی و خوانایی، سازگاری با تلفن همراه، پالت رنگ و تصویر، بارگیری آسان، ارتباط و ناوبری آسان اشاره کرد.

Mail Metrics Receive

Brolly off his nut A bit of how's your father chancer in my flat chinwag bog skive.

Read More
Mail Metrics Archive

Brolly off his nut A bit of how's your father chancer in my flat chinwag bog skive.

Read More
Mail Metrics Send

Brolly off his nut A bit of how's your father chancer in my flat chinwag bog skive.

Read More

Predictive and imperative approach towards software.

Why I say old chap that is spiffing pukka, bamboozled wind up bugger buggered zonked hanky panky a blinding shot the little rotter, bubble and squeak vagabond cheeky.!

  • Only a quid I dropped a clanger matie boy excuse my French hanky.
  • Panky pardon you me old mucker bum bag, bevvy bloke it’s all gone to pot.
  • Ummm I’m telling bits and bobs mush baking cakes car boot.

Social intranet software that drives employee engagement and productivity.

Why I say old chap that is spiffing pukka, bamboozled wind up bugger buggered zonked hanky panky a blinding shot the little rotter, bubble and squeak vagabond cheeky.!

آژانس بازاریابی و تبلیغات توماشو در سال 1392 با عنوان گروه تبلیغاتی دیده شو تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز کرد و به تدریج با تکمیل مجموعه خدمات خود به یک شرکت تمام سرویس در زمینه تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است .

توماشو در رسانه های اجتماعی

تلفن تماس :  02191014000

آدرس ایمیل : info@tomashow.com 

آدرس شرکت: تهران، خیابان شریعتی، خیابان پیرجمالی، پلاک 11