سایت‌های شرکتی به عنوان ویترینی جهت نمایش نمونه کارهـا، خدمات، معرفی شرکت و این چنین موارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایت‌های شرکتی راه ارتباطی مناسب و سریعی در برقراری ارتباط مشتریان و مخاطبان با شما میباشد.

طراحی سایت شرکتی

امروزه گستردگی و تنوع فعالیت‌های اینترنتی را نمیتوان نادیده گرفت به طوری که بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک با هدف معرفی، رشد و افزایش مشتریان در فضای مجازی تحت وب سایت حضور دارند و  همواره در دسترس مشتریان هستند.

وب سایت یک نمایی از کسب و کار شما می‌باشد که اگر از هر نقطه از دنیا بخواهند با شما ارتباط بگیرند و یا اطلاعاتی از شما کسب کنند به وب سایت شما رجوع می‌کنند. 

شما می‌توانید رزومه و توضیحاتی کامل در مورد فعالیت خود در وب سایت شرکتی شرح دهید تا کاربران و مشتریان با شما آشنا شوند و اگر مجوزهای خود را در وب سایت قرار دهید امکان جذب بیشتر مشتری و اعتماد آنها به شما افزایش پیدا میکند.

ما در توماشو توسعه تمامی‌ وب‌سایت‌های شرکتی را به صورت سئو بیسیک یا همان بهینه شده، طراحی می‌کنیم و بعد از طراحی به طور کامل پشتیابی می‌کنیم.

آژانس بازاریابی و تبلیغات توماشو در سال 1392 با عنوان گروه تبلیغاتی دیده شو تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز کرد و به تدریج با تکمیل مجموعه خدمات خود به یک شرکت تمام سرویس در زمینه تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است .

لینک های مفید

توماشو در رسانه های اجتماعی

تلفن تماس :  02191014000

آدرس ایمیل : info@tomashow.com 

آدرس شرکت : تهران، خیابان شریعتی، خیابان پیرجمالی، پلاک 11