حتما همه ی شما این جمله معروف بیل گیتس را شنیده اید: محتوا پادشاه است!

سئوی محتوا

بله قطعا همین طور است، یک وب سایت یا هر صفحه ای در فضای مجازی  بدون محتوا هیچ حرفی برای گفتن ندارد! و یا حتی اگر محتوای مناسبی نداشته باشد نمی‌تواند میزان توانایی شما را به کاربرانتان نشان دهد، ممکن است شما در زمینه کاری خود بسیار توانمند باشید ولی اگر یک محتوای خوب و جذاب منتشر نکنید هیچکس به توانایی شما پی نخواهد برد و درصد احتمال اعتماد کاربران به شما کاهش پیدا می‌کند.

در توماشو تیمی‌مخصوص تولید محتوا، با تجربه بالا و متخصص در این زمینه اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. ما به صورت گروهی مطابقبا موضوع فعایت شما ساعت‌هافکر می‌کنیم و محتوای مختلف متنی،گرافیکی و… تولید می‌کنیم تا بهترین محتوا را برای شما خلق کرده باشیم.

تمامی‌محتوا‌هابنا به بستر مورد نظر جهت استفاده متفاوت می‌باشد و استاندارد‌های مربوطه در آن رعایت می‌شود، برای مثال محتوا‌های مختص وب سایت تماما طبق اصول سئو اماده می‌شوند، ما در راستای کار خود گوگل فرندلی بودن و همینطور کاربر پسند بودن را فراموش نمی‌کنیم.

آژانس بازاریابی و تبلیغات توماشو در سال 1392 با عنوان گروه تبلیغاتی دیده شو تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و بازاریابی آغاز کرد و به تدریج با تکمیل مجموعه خدمات خود به یک شرکت تمام سرویس در زمینه تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده است .

لینک های مفید

توماشو در رسانه های اجتماعی

تلفن تماس :  02191014000

آدرس ایمیل : info@tomashow.com 

آدرس شرکت : تهران، خیابان شریعتی، خیابان پیرجمالی، پلاک 11